Satelitná a terestriálna technika - predaj - montáž - servis - okresy Šaľa Galanta

FULL HDTV MPEG4 satelitný prijímač pripravený v spolupráci so Skylinkom, ktorý ponúka užívateľovi voľbu medzi dvoma spôsobmi aktualizácie zoznamu kanálov.


Overená kvalita prijímačov GoSAT medzi výrobcom / dovozcom, zaistená rýchla a odborná pomoc. Značka je preto medzi užívateľmi veľmi obľúbená. Pre ich spoľahlivosť sú doporučované tiež TV operátormi.

Vďaka funkcii FastScan máte neustále aktualizovaný zoznam programov riadený operátorom. Pomocou funkcie Skylink aktualizácie si môžete upraviť zoznam programov podľa svojich potrieb a zároveň udržiavať zoznam programov stále aktuálny.

Zabudovaná čítačka kariet Irdeto umožňuje v prijímači používať karty Irdeto a tiež karty ICE všetkých našich operátorov - Skylink, CS link, Freesat. V menu čítačky Irdeta možno vyčítať podrobné informácie o vloženej prístupovej karte, ako napríklad stav predplatného, ​​informácie o zavádzač (Loader), verzii Irdeto a ďalšie. Prístroj disponuje tiež virtuálny schránkou na uloženie správ od providera.

 

Gosat GS-7055 HDi Gosat GS-7055 HDi

Prístroj má intuitívne, graficky veľmi vydarené menu, ktoré disponuje českým i slovenským jazykom (+ angličtina, nemčina). Tiež EPG a teletext vie CZ & SK jazyk a preto je vhodný pre príjem najmä slovenských a českých programov zo satelitu.
Prístroj má HDMI konektor a tiež Scart, je možné ho pripojiť aj k starším typom televízorov.


GS7056HDi podporuje aj špeciálne funkcie ako napr zasielanie správ, naladenie programov na diaľku a tiež možnosť aktualizácie software cez družicu v pohotovostnom režime.


Vďaka funkciám FastScan a Dynamic Channel Managemen už pre vás zmeny programu nebudú nočnou morou. Prijímač odhalí zmeny programov á sám je doladí, prípadne premenuje.
USB konektor na zadnom paneli prijímača slúži na pripojenie harddisku, alebo USB flash, ktoré možno použiť nielen na nahrávanie TV programov, ale taktiež na prehrávanie multimediálnych súborov (video, hudba, foto).

 

Gosat GS-7055 HDi

GS7056HDi umožňuje nahrávať až 2 HD programy a tretí program sledovať (z rovnakého transpondéra).
Záznamy sú ukladané odkódovaně a možno ich preto prehrať kedykoľvek, a to aj po zmene Irdeto kľúčov. Samozrejme ale len v satelitnom prijímači, prehrávať záznamy pomocou PC nemožno.

 

GoSAT GS 7056 HDi je nástupca jedného z najobľúbenejších a najspoľahlivejších Skylink ready prijímačov na našom trhu! Oproti jeho predchodcovi GoSAT GS 7055 HDi disponuje funkciou Skylink FastScan, ktorú ocenia predovšetkým tí, ktorí nevedia ako preladiť programy. Funkcia Skylink Fast Scan Vám uľahčí ako prvotnú inštaláciu, tak i následné dolaďovanie kanálov. Prijímač pri ladení pomocou Fast Scan funkcie naladí všetky slovenské a české programy z ponuky operátora Skylink a zotriedi ich podľa logického sledu (na začiatku programy základnej ponuky Digital a ďalej platené programy, podľa žánru filmové, športové, dokumenty atď.).

 

Funkcia Fast Scan udržuje stále aktuálny zoznam programov, vrátane zoradenia programov. Pokiaľ Vám toto zoradenie nevyhovuje, možno funkciu Fast Scan manuálne vypnúť a zotrieďiť si programy podľa svojej predstavy. O doplnenie chýbajúcich programov sa potom postará funkcia DCM (Dynamic, Channel Management).

 

GoSAT GS 7056 HDi má rovnako ako jeho predchodca vo výbave jednu certifikovanú čítačku Irdeto, v ktorej možno bez problémov použiť dekódovacie karty poskytovateľov Skylink, CS Link, T-mobile i karty FreeSAT by UPC direct typu ICE a Irdeto. GoSAT GS 7056 HDi má veľmi pekne spracované menu. Samozrejmosťou je podpora EPG (elektronický programový sprievodca) a teletextu. Veľmi príjemná je aj odozva prijímača vďaka rýchlemu prepínaniu programov cca do dvoch sekúnd.

 

Gosat GS-7055 HDi zadný panel Gosat GS-7055 HDi výstupy

 

GoSAT GS 7056HDi Vám ponúkne okrem sledovania obrazu vo Full HD kvalite tiež zaobstaranie záznamu Vašich obľúbených programov. Stačí pripojiť k USB konektoru FlashDisk alebo lepšie externý USB HDD a načasovať nahrávku. Prijímač zvládne nahrávať iný program, než ktorý práve sledujete, podmienkou je však, aby oba kanály vysielali z rovnakého transpondéru. Uložený záznam možno spätne prehrať v prijímači, prehrávanie záznamu mimo prijímač nie je z licenčných dôvodov možné. Cez USB konektor možno tiež oproti modelu GoSAT GS 7055HDi prehrávať multimediálne videosúbory MKV, AVI, MP4 vrátane externých titulkov. Samozrejmosťou je potom prehrávanie MP3 hudobných súborov a prehliadanie obrázkových galérií JPEG.

 

Značka GoSAT si za svoju existenciu získala veľkú obľubu a to hlavne vďaka tomu, že vyrába veľmi kvalitné prijímače s takmer nulovou poruchovosťou! Prijímač vrelo doporučujeme všetkým, ktorí sa už nechcú trápiť s manuálnym prelaďovaním kanálov.

 

Gosat GS-7055 HDi balenie  Gosat GS-7055 HDi ovládač


Vlastnosti prijímača:Licencovaný dekodér Irdeto - SkylinkReady - karta sa vkladá čipom dolu
Výstup video HDMI, SCART, RCA
Video rozlíšenie 720p, 576p/576i, 1080i, 1080p FULL HD
6000 programových pozícií (TV a RADIO)
Podpora DiSEqC 1.0,1.1, 1.2, USALS (1.3) kompatibilný, vypnuté
Nahrávanie až 2 programov a sledovanie tretieho (zo stejnéhoTP)
Multimediálne funkcie prehrávania súborov s formátmi JPEG, MP3, MKV, AVI, MP4 z USB-HDD
Sprievodca jednoduchou inštaláciou
Automatické (Fast scan) alebo manuálne ladenie prijímača
Jednoduché a bleskovo rýchle naladenie programov
Automatická aktualizácia kanálov - DCM
Príjem správ Skylink
Záznam programov na externý disk pripojený na USB port
Tuner DVB-S/S2
Procesor NEC - EMMA3SEP
Formát video MPEG-2/MPEG-4 AVC (SD i HD)
Obraz 4:3, 16:9
Full HD, zobrazenie Pillar Box (16:9), Letter Box (4:3), Pan & Scan alebo Auto
HDMI výstup s podporovanými formátmi obrazu (576p, 720p, 1080i, 1080p, auto)
Plná podpora slovenského i slovenského jazyka
EPG - elektronický programový sprievodca s českou diakritikou na 7 dní
Časovač pre nahrávanie alebo sledovanie programov, programovateľný pomocou EPG
Plná podpora českých DVB a TXT titulkov
OTA - update softvéru cez satelit
Prednastavený zoznam družíc (možnosť voľby transpondérov Skylink na 23,5 OE)
Sleep timer (10 - 180 min.)
Štvormiestny, sedemsegmentový, alfanumerický displej LED
Favoritné programy s vlastným pomenovaním
Rodičovský zámok programov, automatické zamknutie nahrávok s ratingom MR18 +
Teletext 400 strán (vkladanie znakov cez VBI)
Rezervácia nahrávanie relácie priamo z infořádku
Automatické zamknutie nahrávok pre dospelých (s ratingom MR18 +)
Timeshift - odložené sledovanie programu
Titulky (DVB / TXT)
Hry Tetris, Sokoban
Veľmi nízka spotreba energie (Power save mode)
Rozmery 250 x 170 x 55 mm
Pracovná teplota 0 ° C ~ + 45 oC
Hmotnosť 2 kg

 Záruka:
24 mes.